Prowadzimy szkolenia z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, dotyczących m. in. nowelizacji ustawy o f-gazach, obowiązków właścicieli i użytkowników urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, audytów zewnętrznych EMAS, ustawy o odpadach, raportowania do bazy BDS, procesów inwestycyjnych w praktyce z OOŚ i wiele innych.
Wykładowcy Meritum przeszkolili setki przedsiębiorców w całej Polsce w zakresie nowej ustawy o odpadach (z 2012 r.), prowadzili serię szkoleń w ramach Akademii Klimatyzacji LG (LG Electronics) pn. „Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro.”. Prowadzą liczne seminaria, m. in. "Serwis, a elektroodpady i substancje niebezpieczne w sprzęcie" organizowane przez CECED Polska, konferencje dla serwisów organizowanych przez miesięcznik Chłodnictwo & Klimatyzacja. Szkolenia prowadzone są w dwóch modułach:  
    • części teoretycznej, na której omawiane są wymagania względem przedsiębiorstw wynikające zarówno z prawa polskiego, jak i europejskiego oraz
    • części praktyczno-ćwiczeniowej, w której uczestnik przystępuje do zadań mających praktyczne zastosowanie w przedsiębiorstwie.
   Szkolenia otwarte prowadzone są w grupach 10 - 20 osobowych w całej Polsce, przy zgłoszeniu większej ilości chętnych otwierany jest nowy termin szkolenia.
Jednocześnie, jeśli Państwo macie potrzebę zapewnienia jakiegokolwiek szkolenia zamkniętego z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, postępowania z chemikaliami lub BHP dla pracowników swojej organizacji, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zapewnić konkurencyjne warunki takiego przedsięwzięcia.
Zadaj pytanie naszemu konsultantowi: Krzysztof Pietrzak - Specjalista ochrony środowiska tel. 728 956 434 mail: krzysztof.pietrzak@meritumnet.pl

Brak nadchodzących szkoleń