Szanowni Państwo,

zapraszamy na poniższe szkolenia otwarte.
Prowadzimy szkolenia z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, dotyczących m. in. nowelizacji ustawy o f-gazach, obowiązków właścicieli i użytkowników urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, audytów zewnętrznych EMAS, ustawy odpadowej, raportowania do bazy BDS, procesów inwestycyjnych w praktyce z OOŚ.
Wykładowcy Meritum przeszkolili ponad 100 przedsiębiorców w całej Polsce w zakresie nowej ustawy o odpadach (z 2012 r.), prowadzili serię szkoleń w ramach Akademii Klimatyzacji LG (LG Electronics) pn. „Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro.”. Prowadzą liczne seminaria, m. in. "Serwis, a elektroodpady i substancje niebezpieczne w sprzęcie" organizowane przez CECED Polska, konferencje dla serwisów organizowananych przez miesięcznik Chłodnictwo & Klimatyzacja.
Szkolenia prowadzone są w dwóch modułach: części teoretycznej, na której omawiane są wymagania względem przedsiębiorstw wynikające zarówno z prawa polskiego, jak i europejskiego oraz części praktyczno-ćwiczeniowej, w której uczestnik przystępuje do zadań mających praktyczne zastosowanie w przedsiębiorstwie.
Szkolenia otwarte prowadzone są w grupach 10 - 20 osobowych w całej Polsce, przy zgłoszeniu większej ilości chętnych otwierany jest nowy termin szkolenia.
Jednocześnie, jeśli Państwo macie potrzebę zapewnienia jakiegokolwiek szkolenia zamkniętego z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, postępowania z chemikaliami lub BHP dla pracowników swojej organizacji, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zapewnić konkurencyjne warunki takiego przedsięwzięcia.
Zadaj pytanie naszemu konsultantowi:  
Krzysztof Pietrzak - Specjalista ochrony środowiska
tel. 728 956 434
mail: krzysztof.pietrzak@meritumnet.pl

Ustawa F-gazowa: zmiany dla użytkowników i właścicieli urządzeń zawierających F-gazy, nowa wersja CRO od 1.02.18

Dostępne terminy szkolenia: