Szanowni Panstwo, zapraszamy na poniższe szkolenia otwarte.

Prowadzimy szkolenia z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, dotyczących m. in. nowelizacji ustawy o f-gazach, obowiązków właścicieli i użytkowników urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, audytów zewnętrznych EMAS, ustawy odpadowej, raportowania do bazy BDS, procesów inwestycyjnych w praktyce z OOŚ.

Wykładowcy Meritum przeszkolili ponad 100 przedsiębiorców w całej Polsce w zakresie nowej ustawy o odpadach (z 2012 r.), prowadzili serię szkoleń w ramach Akademii Klimatyzacji LG (LG Electronics) pn. „Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro.”. Prowadzą liczne seminaria, m. in. "Serwis, a elektroodpady i substancje niebezpieczne w sprzęcie" organizowane przez CECED Polska, konferencje dla serwisów organizowananych przez miesięcznik Chłodnictwo & Klimatyzacja.

Szkolenia prowadzone są w dwóch modułach: części teoretycznej, na której omawiane są wymagania względem przedsiębiorstw wynikające zarówno z prawa polskiego, jak i europejskiego oraz części praktyczno-ćwiczeniowej, w której uczestnik przystępuje do zadań mających praktyczne zastosowanie w przedsiębiorstwie.

Szkolenia otwarte prowadzone są w grupach 10 - 20 osobowych w całej Polsce, przy zgłoszeniu większej ilości chętnych otwierany jest nowy termin szkolenia.

Jednocześnie, jeśli Państwo macie potrzebę zapewnienia jakiegokolwiek szkolenia zamkniętego z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, postępowania z chemikaliami lub BHP dla pracowników swojej organizacji, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zapewnić konkurencyjne warunki takiego przedsięwzięcia.

Nowelizacja ustawy F-gazowej – zmiany dla użytkowników i właścicieli urządzeń zawierających F-gazy

Dostępne terminy szkolenia: